Семінар-практикум класних керівників

10 березня 2018 року на базі нашої школи було проведено семінар-практикум для класних керівників шкіл Мукачівщини на тему «Роль класних керівників

у формуванні громадянських компетентностей школярів». План семінару скачать

Актуальність теми семінару визначається тим, що початок ХХІ століття характеризується новими політичними, економічними, соціально-культурними умовами, в яких відбувається формування громадянського суспільства, модернізація освіти та управління нею. Школа цілеспрямовано виконує важливе соціальне замовлення суспільства ­– формує громадянина-патріота, здатного розбудовувати суверенну Україну, плекає творчу особистість із високим рівнем інтелектуального і духовного розвитку, здатну забезпечити поступ нації до світової спільноти.

Управління системою громадянського виховання в нашій школі  – це, в першу чергу, практичне забезпечення нової системи громадянського виховання, мета якого – сформувати в учнів комплекс громадянських якостей, потребу захищати інтереси України, реалізовувати свій особистісний потенціал на благо Української держави.

На високому рівні були проведені виховні заняття

переглянути фотоальбом

Пізнавальним для присутніх став методичний брифінг «Виховуємо патріотів України: від теорії до практики», проведений вчителями історії Балог В.І.  та

Його мета - визначення пріоритетних напрямків, проблем, завдань патріотичного виховання; забезпечення ефективної роботи з патріотичного виховання в школі.

Надовго запам’ятається гостям і концертна програма «Тобі, рідний краю, і честь, і любов», представлена артистами Закарпатської обласної філармонії.

Насамкінець  присутні  обмінялися думками з проблеми ролі і значення діяльності класного керівника в сучасній школі, зокрема у вирішенні  питання щодо формування громадянських компетентностей школярів.