На сайті один гість та відсутні користувачі

Вивчайте англійську мову – відкривайте для себе нові горизонти!

Кожна добре освічена людина повинна говорити англійською, і це – аксіома сучасного життя., тому що це — мова комунікації, бізнесу, науки й культури.

Англійська зараз - найпоширеніша мова у світі. Знання англійської мови в нинішній час відіграє важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно. Тому питанню викладання англійської мови в школах нашого району приділяється велика увага.

27 січня з ініціативи методичного кабінету відділу освіти Мукачівської РДА на базі Великолучківської ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено майстер-клас «Комунікативні методи навчання на уроках англійської мови» за участі волонтера Корпусу Миру Френсіса Кресотті та вчителів англійської мови Великолучківського методичного куща. Містер Френсіс розповів присутнім про сучасні методики викладання англійської мови у школі, звернувши особливу увагу на такий вид мовленнєвої діяльності, як говоріння (адже не секрет, що тим, хто вивчає іноземну мову, найважче -  заговорити). Цікавим було і спілкування колег, обмін досвідом роботи з цього питання. Під час тренінгового заняття кожен учитель мав можливість відчути себе учнем і  вирішити те чи інше навчальне питання  з точки зору дитини.

Містер Френсіс виявився надзвичайно цікавим співрозмовником, він також люб’язно запропонував свою допомогу колегам з методичних питань. Вважаємо такі зустрічі корисними не лише для вчителів, а й для всіх, хто прагне удосконалити свої знання з англійської мови

Мотивуючий ролик про важливість вивчення іноземної мови