Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Наші гості - Заслужений академічний Закарпатський народний хор

( 16 Голоси (ів) ) 

13 березня в нашій школі були почесні гості - заслужений академічний Закарпатський народний хор (головний диригент та художній керівник колективу - заслужений працівник культури України Наталія Петій-Потапчук).  Концерт під назвою "Уклін Тобі, Тарасе!", що складався із театральних сценок, хореографічних номерів, народних пісень та пісень на слова Т.Шевченка, зібрав повний  зал глядачів. Свій виступ колектив розпочав  з виконання пісні на слова Т.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий». Бурхливими оплесками діти та вчителі зустрічали виступ самого хору, сольний спів народного артиста України Петра Матія, а також запальні українські танці у виконанні танцювальної групи.

Зал щиро вітав відомий колектив та його учасницю – нашу землячку, випускницю нашої школи Олену Лелик.

Виступ відомого хорового колективу подарував  присутнім приємні миті спілкування з високим мистецтвом, зачарував красою Шевченкової поезії, ніжною мелодійністю української пісні.

«Наша пісня, - каже Наталія Петій-Потапчук,   — це і натхнення, і віра в те, що все у нас буде добре…»  То ж дай, Боже, всім миру, здоров’я, світлої будущини, а нашим гостям – бажання ще багато років радувати земляків своїми талантами!