ВЧИМОСЬ ВІТЧИЗНУ ЗАХИЩАТИ!

На виконання наказу №114 відділу освіти Мукачівської РДА «Про проведення навчально-польових зборів з юнаками випускних класів  загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів» від 15.04.2013 року, відповідно до плану заходів Місячника оборонно-масової роботи та у відповідності до  вимог програми предмету «Захист Вітчизни», з метою вдосконалення військово-патріотичного виховання допризовної молоді 24-26 квітня  юнаки 11 класів нашої школи взяли участь у навчально-польових зборах ( керівник – учитель предмета «Захист Вітчизни» Стеблак Д.Д.), а  дівчата – випускниці пройшли практику-навчання з медично-санітарної підготовки на базі дільничної лікарні с.В.Лучки ( керівник – учитель  МСП Негря С.Д.)

Для юнаків планом було передбачено такі види занять:

• 24 квітня– на базі 21 механізованого батальйону планові заняття з тем «Зброя та бойова техніка військової частини», «Розміщення військовослужбовців, місце несення служби добовим нарядом», «Будівництво Збройних Сил України. Військова служба за контрактом»
  • 25 квітня- у Мукачівському навчальному центрі вправи бойовими патронами з автомата.
  • 26 квітня у школі було проведено підсумкові заняття зі стройової та фізичної  підготовки, загальновійськових статутів.

Дівчата поглиблено опрацювали наступні теми:

• 24 квітня. Ознайомлення з лікувально-охоронним та санітарно-гігієнічним режимом лікарні. Спеціальні засоби догляду за хворими. Правилами застосування лікарських препаратів

Перша допомога та ліки під час приступу бронхіальної астми, легеневої кровотечі, гіпертонічного кризу, приступу стенокардії, непритомності.

• 25 квітня. Вимірювання артеріального тиску та температури тіла.

Сильнодіючі отруйні речовини, укуси отруйних змій та комах. Перша допомога

Негайна допомога у випадку анафілактичного шоку, ознайомлення з антидотами та їх використання. Перша допомога при різноманітних гострих отруєннях.

• 26 квітня. Будова індивідуальної аптечки та її використання. Надання першої допомоги при радіаційних ураженнях.

Поняття про дезінфекцію, дезінсекцію та дератизацію, їх призначення

Ознайомлення з перебігом гострих захворювань органів травлення, обміну речовин, нирок, сечовивідних шляхів та надання першої медичної допомоги

Дівчата також провели «солодку акцію» для покинутих діточок, які знаходяться на лікуванні в дитячому відділенні дільничної лікарні, погралися з ними на свіжому повітрі, подарували іграшки.

Військово-польові збори випускників проведено на високому рівні.