Семінар-практикум педагогів-організаторів «Дитяче громадське об’єднання: можливості впливу на особистісне становлення учня»

11 квітня на базі Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов  районний семінар-практикум педагогів-організаторів «Дитяче громадське об’єднання: можливості впливу на особистісне становлення учня». У роботі семінару-практикуму взяли участь Тулюк О.І., заступник начальника відділу освіти Мукачівської районної державної адміністрації, Диганич Г.І., завідуюча РМК, Абель М.К., методист РМК, педагоги-організатори загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівського району.

Перед початком семінару всі учасники долучилися до перлин духовності, переглянувши виставку ікон «Духовні витоки».

Заступник директора з виховної роботи Габовда Надія Емерихівна представила електронну  презентацію «Ознайомлення з формами і методами виховної роботи в школі».

Як працює учнівське врядування «Лідер» та клуб «Країна Веселкова» розповіла педагог-організатор Голод Іванна Іванівна. (див. презентації)

Роботу п’яти комісій врядування «Лідер» презентували  їхні керівники:

Свої досягнення представило об’єднання «Зелений листочок», яке було створено ще у 1998 році ( незмінний керівник – Рубіш Т.М., вчитель біології)

Виступ екологічної агітбригади порадував гостей своїм артистизмом, веселим гумором, дотепними витівками.

Окрасою свята став виховний захід «Квітковий вернісаж» (підготувала Лендел М.І. – наставник клубу «Країна веселкова»)

Весь семінар пройшов в атмосфері творчості, ініціативи, ентузіазму, професійної майстерності.