19 березня 2013 року на базі Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів 1 класу на тему: «Особистість першокласника в контексті нового Державного стандарту початкової загальноосвітньої школи». У роботі семінару взяли участь Тулюк О.І., заступник начальника відділу освіти, Диганич Г.І., завідуюча РМК, Хайнас В.М., методист РМК, Бузинник М.М., методист РМК, Абель М.К., методист РМК, дирекція Великолучківської ЗОШ І – ІІІ ступенів, вчителі 1 класів нашої школи – Молнар М.І., Рубіш Н,М., Плесканка М.Ю., Глагола М.Ю., вчителі 1 класів загальноосвітніх шкіл Мукачівського району
Вчителі 1 класів провели відкриті уроки:
- Українське читання, 1-А клас. Тема. Бесіда-розповідь про Тараса Шевченка. Опрацювання тексту «Тарас Григорович Шевченко». (Вчитель: Марія Іванівна Молнар)
- Українське читання, 1-Б клас. Тема. Усна народна творчість. «Народ скаже, як зав’яже» (підсумковий урок, робота з дитячою книжкою і розвиток мовлення. Вчитель: Наталія Михайлівна Рубіш)
- Математика, 1-В клас. Тема. Зменшення числа до десяти, віднімання числа частинами. Задачі на різницеве порівняння. (Вчитель: Марія Юріївна Плесканка)
- Природознавство, 1-Г клас. Тема. Тварини рідного краю. (Вчитель: Марія Юріївна Глагола)
З матеріалами семінару можна ознайомитися в рубриці «На допомогу вчителю»
