Згідно плану роботи методичного об’єднання класних керівників 1 – 4 класів 24 січня проведена відкрита виховна година у 4 – Б класі «Шануй батька й неньку» ( класний керівник Васильєва А.О.).
На це свято Анжела Василівна запросила батьків дітей, дідусів і бабусь.
Учні щиро дякували своїм рідним за турботу, піклування, тепло, допомогу, яку відчуває кожна дитина у своїй сім’ї.
З вдячністю четвертокласники декламували вірші, співали пісні, розігрували сценки. Особливе захоплення присутніх викликала виставка сімейних фото, портрети найрідніших людей, зроблені дитячими руками.
Виховна година пройшла у щирій, доброзичливій атмосфері.
