26 вересня члени шкільного гуртка «Турист» та футбольна команда учнів 5-6 класів з дружнім візитом відвідали Мукачівську гімназію. Тут педагоги із Центру туризму та краєзнавства проводили виїзні заняття з основ пішохідного та велосипедного туризму. А завершилося все футбольним матчем і піснями біля вогнища дружби.
