Перший навчальний тиждень минув непомітно. Він розпочався чудовим святом Першого дзвоника на шкільному подвір’ї, адже 1 вересня - День Знань, з якого починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Цьогоріч школа гостинно відкрила двері для 946 своїх вихованців, в тому числі -110 першокласників. Їх привели до школи мами і тати, бабусі і дідусі, менші сестрички і братики, які разом з ними прийшли на перший урок.
Востаннє на першовересневу лінійку вийшли 44 випускники-одинадцятикласники. До початку 2017 - 2018 навчального року школа причепурилася – класи святково прибрані, на шкільному подвір’ї квітнуть чорнобривці та айстри, скрізь сяють дитячі усмішки, лунає щасливий сміх.
Багато теплих і щирих слів було сказано цього дня нашим дітям.
А після завершення урочистостей дзвоник покликав дітей на перший урок нового навчального року.
