Так якось швидко промайнули
аж цілих 11 літ...
Ще наче вчора першокласниками були,
а тепер шкільних років опав вже цвіт.
І ось сьогодні ми, випускники,
нову сторінку вже перегорнули.
Подарували часові малі роки, аби він помістив
їх у теку з назвою "минуле".
І завтра вже нові відкриються стежки
тернисті і не зовсім.
І часу дасться аж ціле життя, щоб їх пройти,
і разом з ним і купа перепон на обраній дорозі.
Але який сюжет не готувала би нам доля,
і що би не чекало нас в житті,
ми пам'ятатимемо тих, що завжди були поряд,
ми пам'ятатимемо вас, батьки і вчителі.
A.S.(випускниця 11-Б класу Широ Адріана)
