У середу, 13 листопада, на футбольному мініполі відбулася товариська зустріч футбольних команд нашої школи та Мукачівської гімназії. Такі зустрічі проводяться вже кілька років поспіль, тому юні футболісти вже давно не просто спортивні суперники, а добрі друзі. За матчем захоплено спостерігали болільники, що, безперечно, і допомогло перемогти нашим футболістам. Їм – наші щирі вітання і побажання перемогти у матчі-реванші, що відбудеться наступного тижня у Мукачівській гімназії!
