«Ля! Ля-ля-ля-ля! Ля-ля! Крутиться моя Земля!» - і ось ми наближаємося до екватора: сьогодні вже шостий день роботи літнього табору «Веселка» в нашій школі!
Хоч за вікном – майже безперервний дощ, та енергія і усмішки наших дітей наближаються до історичного максимуму! Не вірите – читайте наші повідомлення і переглядайте фото!
Після традиційної ранкової зарядки під девізом «Ранкова зарядка – настрій на весь день!» розпочався конкурс індіанських кричалок. Такого вибуху позитивної енергії Великі Лучки не чули давно! Спробуйте – і переконаєтеся! Не вірите – завітайте до нас!
А за кілька хвилин над шкільним подвір’ям злинули звуки сучасних мелодій – дітей запросили на конкурс «Караоке на шкільному майдані». Співали і соло, і дуетами, і хором – звичайно, без репетицій!
В цей час на шкільному майданчику розпочався танцювальний майстер-клас «Танцюємо лєтку-єнку». Нескладні танцювальні па, грайлива музика подарували добрий настрій всім учасникам!
Малята переглянули виставу Рівненського театру ляльок «Маша і Ведмідь». Маша-задирака, що інколи чинила шкоду, виявилася доброю і чуйною дівчинкою, що всіх розсмішила!
На екскурсію «Чисті вулиці села» вирушили всі загони, бо наша мета – бачити рідне село чистим, озелененим, най-найкращим!
Екскурсія у сільську хлібопекарню. Такого смачного хліба ми не куштували давно! М’якенький, духмяний, свіженький – щойно з печі! Ням – ням!
А коли вже скінчився табірний день, розпочався експромт – «Веселе тату – 2». Грайливі метелики, чарівні квіточки на обличчях дітей свідчили, що з добрим настроєм і приємними емоціями завершився табірний день!
